SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Aqua Park "Wodny Świat"

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Moniuszki 2a
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 45 02
http://www.basenkudowa.pl/

Opis

Nasz obiekt znajduje się w centrum uzdrowiska. Aqua Park „Wodny Świat” składa się z basenu sportowo-rekreacyjnego, basenu rekreacyjnego, brodziku dla dzieci, ślizgawki, wanny do hydromasażu (jacuzzi) oraz części fitnessowej. Część fitnessowa obejmuje sauny, solarium, siłownię, gabinetu masażu, a także dwa tory do gry w kręgle.

Aqua Park „Wodny Świat” posiada także restaurację, sklepik sportowy, a także sklepik z pamiątkami. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Moniuszki 2a , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu