SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dolina Sportów Zimowych

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 83
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 13 36
kom.: 601 835 881

Opis

W naszym malowniczym, nieco oddalonym od centrum miasta, zakątku czeka na Państwa wyciąg narciarski ze sztucznie oświetlonym stokiem. Nasza dolina sportów zimowych daje możliwość nauki jazdy na nartach. Trasa, którą posiadamy świetnie nadaje się dla początkujących narciarzy.

Z myślą o dzieciach powiat specjalny tor, na którym mkną one na śnieżnych pontonach. Naszym Gościom zapewniamy wiele atrakcji.

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kościuszki 83 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu