SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Stajnia Fiakier

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Fredry 10
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 500 756 211

Opis

Oferujemy Państwu atrakcje związane z przewozami pojazdami konnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazdy grupowe w teren z biesiadą pośród lasów otaczających Kudowę. Podejmujemy się obsługi ślubów, gdzie nowożeńcy oraz goście zamiast samochodów używają naszych eleganckich powozów „visavis”.

W okresie letnim oferujemy Państwu zwiedzanie Kudowy Zdrój, Nachodu i Hronowa (po stronie czeskiej) wozami turystycznymi zakończone piknikiem w Zagrodzie Stary Młyn, z ogniskiem, pieczeniem prosiaka, muzyką i innymi atrakcjami uzależnionymi od inwencji uczestników. Zimą polecamy Państwu kuligi. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Fredry 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu