SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Szlak Ginących Zawodów

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Chrobrego 43a
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 865 55 12
kom.: 667 959 799
http://www.szlakginacychzawodow.com.pl/

Opis

W domu chleba mogą Państwo zakupić wiejski chleb ze smalcem, który zdobył liczne nagrody. Wizytę w pracowni garncarskiej rozpoczną Państwo od ciekawostek o garncarstwie, a następnie pokażemy Państwu jak tworzy się na kole garncarskim. Każdy z naszych Gości ma możliwość wykonania własnoręcznego dzieła na pamiątkę.

Organizujemy także pokazy kowalstwa dla grup zorganizowanych w kuźni, gdzie Kowal przy użyciu swoich narzędzi wykuwa podkowę. W chatce robótek ręcznych znajdą się rękodzieła stworzone za pomocą szydełka oraz gobeliny. Dla miłośników staroci posiadamy także sprzęt gospodarstwa domowego z poprzedniej epoki. Gości odwiedzających nasze gospodarstwo zapraszany na zapomniany już od dawna ręczny wyrób masła w drewnianej maselnicy.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się także mini zoo, gdzie znajdą Państwo kolekcję unikalnych ptaków, w tym kilkanaście gatunków bażantów, kurki, koguty, kozy i barany. Atrakcją dla odważnych są jelenie, które jedzą z ręki. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Chrobrego 43a , 57-350 Kudowa Zdrój

Video

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu