SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Dinozaurów

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Karłów
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 691 320 118
kom.: 695 060 118
http://www.park-dinozaury.pl/

Opis

Na tak obszernym terenie znajduje się 30 figur odzwierciedlających prehistoryczne zwierzęta, które wkomponowano w malowniczy górski krajobraz z naturalnymi formami skalnymi ukształtowanymi przez naturę.

Jest to najwyżej położony park dinozaurów w Polsce, znajdujący się w enklawie Narodowego Parku Gór Stołowych, tuż u podnóża Szczelińca Wielkiego.

Na terenie naszego obiektu znajduje się z sklep z pamiątkami, certyfikowany plac zabaw dla najmłodszych oraz punkt małej gastronomii. W małej gastronomii polecamy Państwu pyszne dania z grilla, brontoburgery, zapiekanki, gofry z owocami i bitą śmietaną, lody, słodycze, napoje zimne oraz gorące. 

Lokalizacja

Karłów, Kudowa Zdrój
Karłów , 57-350 Kudowa Zdrój

Video

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu