SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ogród Muzyczny

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt 57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 13 87

Opis

Wejście do ogrodu znajduje się przy Alei Jana Pawła II, która ciągnie się od samego centrum uzdrowiska. Ogród Muzyczny swoją nazwę zyskał dzięki rozstawionym w tym miejscu rzeźbom. Umieszczono w nim olbrzymie, metalowe atrapy instrumentów muzycznych, które rozmiarami dorównywały ludziom. Wśród nich znajdują się między innymi skrzypce i harfa, a także wielki fortepian otoczony kwiatami i przyległy niemal do samej muszli koncertowej, ważnego punktu ogrodu. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
, 57-350 Kudowa Zdrój

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu