SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Bar "Ania"

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Zdrojowa 42
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 13 36
http://fugowski.pl/

Opis

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni polskiej. Dzięki temu, że jesteśmy również właścicielami przetwórstwa mięsnego dajemy gwarancję na świeżość i jakość surowców, z których powstają nasze dania.

Bar "Ania" znajduje się w centrum miasta. Cieszy się niezmienną popularnością od wielu lat, zapewniamy bowiem dobrą jakość w przystępnych cenach, a także miłą i szybką obsługę. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Zdrojowa 42 , 57-350 Kudowa Zdrój

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu