SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Cafe Sissi

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Park Zdrojowy
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 728 404 880

Opis

Nasz lokal znajduje się w samym centrum Kudowy Zdrój, a mianowicie w Sali koncertowej w Parku Zdrojowym. Naszym Gościom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, począwszy od standardowego americano kończąc na naszym specjale czyli Kawie Sissi.

Kawa to nasza pasja, więc podamy ją Państwo wedle najwyższych standardów obowiązujących na rynku. W Cafe Sissi skosztują Państwo także lodów własnej produkcji, które przypomną smak dzieciństwa. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży nasze menu skonstruowane jest tak, by dać Państwo to czego właśnie oczekujecie. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
Park Zdrojowy , 57-350 Kudowa Zdrój

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu