SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Zagroda „w Starym Młynie”

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Fredry 10
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 36 01
fax.: 74 660 65 24
kom.: 601 074 012
http://wstarymmlynie.com.pl/

Opis

Tuż przed wejściem do restauracji mogą Państwo podziwiać 6 metrowe koło młyńskie. Wnętrze naszej restauracji zostało utrzymane w starym stylu z zachowaniem oryginalnej architektury. Do budowy baru oraz drzwi wejściowych użyto specjalnie sprowadzonych, 100-letnich beczek. Wystrój restauracji zmienia się według zegara pór roku i co sezon zaskakuje naturalnym wdziękiem.

W naszej karcie menu znajduje się klika niezmiennych pozycji, które przyciągają stałych Gości. To takie dania, których nie można znaleźć nigdzie indziej, a wśród nich polędwica wieprzowa w pikantnym sosie „Zemsta młynarza” czy też karp „Poezja” podawany w podgrzewanej brytfance. Świeże ryby to nasza specjalność.

Wśród naszej oferty specjalne miejsce zajmuje pieczony prosiak. Przygotowany przez naszego Szefa Kuchni, pieczony jest w tradycyjnych piecach opalanych węglem drzewnym. Dzięki takiemu podejściu smakuje on naturalnie i wyjątkowo. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Fredry 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

Baza noclegowa

This album doesn't contain any items

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu