SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Gospodarstwo Agroturystyczne
Noclegi

1
Jerzykowice Wielkie
OpisNoclegi Laurowe Wzgórze znajdują się w cichej i atrakcyjnej przyrodniczo okolicy w otoczeniu gór i lasów z dala od zgiełku.
1
Kudowa Zdrój
OpisAgroturystyka Jesionowscy to obiekt noclegowy usytuowany w Kudowie Zdrój przy ulicy Kościuszki 95.
1
Dańczów
OpisAgroturystyka Dańczówka to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wypoczynek na łonie dziewiczej przyrody w przeuroczym zakątku Ziemi Kłodzkiej.
1
Kudowa Zdrój
OpisGospodarstwo Agroturystyczne "Cichy Zakątek" znajduje się na przecięciu dwóch szlaków turystycznych, w cichej, spokojnej i atrakcyjnej przyrodniczo okolicy.
1
Karłów
OpisAgroturystyka Zacisze znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju położonego u stóp polskich Gór Stołowych – miejscowości Karłów.
1
Kudowa Zdrój
OpisGospodarstwo Agroturystyczne MIDORÓWKA znajduje się w zacisznym miejscu kurortu – Kudowa Zdrój, w dzielnicy Zakrze.

Domek w Lesie

w górach
1
Karłów
OpisDomek w Lesie znajduje się na skraju lasu w bardzo bliskiej odległości od Szczelińca Wielkiego.

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu