SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Hejszowina

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 20
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 536 356 600
http://hejszowina-kudowa.pl/

Opis

Naszym Gościom oferujemy przytulne pokoje 2- oraz 3-osobowe, a także apartament. Nasz apartament przystosowany jest do użytku przez rodzinę 2+2, a nawet z kolejnym miejscem do spania tzw. dostawką. Zajmuje on całe piętro i w jego skład wchodzi sypialnia, salon, przedpokój, kuchnia, łazienka oraz bezpośredni dostęp do ogrodu. Pokoje 2-osobowe posiadają swoją niezależną łazienkę oraz wspólny aneks kuchenny. Natomiast pokoje 3-osobowe posiadają wspólny dostęp do łazienek i aneksów kuchennych.

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Turystyczna 20, 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu