SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne Helena

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościelna 20
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 16 20
kom.: 782 425 325
http://www.pokojehelena.wkudowie.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa duże pokoje 4-osobowe z łazienkami, ze wspólnym w pełni wyposażonym aneksem kuchenno-wypoczynkowym. Duża przestrzeń sprawia, że to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół.

Wokół naszego obiektu rozciąga się duży ogród do zabaw, gier i grillowania. Zapewniamy także miejsca parkingowe przed domem. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kościelna 20 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu