SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Noclegi u Irenki

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 16
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 723 521 028
http://www.noclegiuirenki.eu/

Opis

Nasz obiekt znajduje się blisko centrum Kudowy Zdrój, w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 4 pokoje 2-3-osobowe, a także opcję dla rodzin (2 pokoje z osobną łazienką na oddzielnym piętrze). Nasze pokoje posiadają telewizor, czajnik elektryczny, kubki, talerze, balkon oraz bezprzewodowy Internet. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy także kuchnię. Nasze pokoje nie posiadają łazienek.

Na terenie naszego obiektu znajduje się ogród z grillem, a także miejsce parkingowe przed obiektem. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Turystyczna 16 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu