SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne "Magiczny Domek"

w lesie / blisko lasuDodaj do ulubionych
Kontakt Karłów 6
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 871 21 14

Opis

Nasz obiekt to doskonała baza wypadowa w największe atrakcje gór: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Białe Skały, Narożnik. Naszym Gościom oferujemy 8 miejsc noclegowych w 3 pokojach, łazienkę, kominek ogrodowy z miejscem do grillowania, bezpłatny parking oraz niezapomnianą atmosferę. 

Lokalizacja

Karłów, Kudowa Zdrój
Karłów 6 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu