SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne Mizerówka

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Al. Jana Pawła II 14a
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 509 348 221
kom.: 516 016 996

Opis

Naszym Gościom oferujemy pokoje gościnne 2-, 3- oraz 4-osobowe wyposażone w kuchnię, łazienkę, TV oraz dostęp do Wi-Fi. Wszystkie nasze pokoje znajdują się na parterze. Każdy pokój posiada osobne, niekrępujące wejście. Posiadamy także pokój typu studio 2+2 z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienką oraz osobnym wejściem.

Cały nasz teren jest monitorowany i ogrodzony z miejscami na Państwa samochody. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
Al. Jana Pawła II 14a , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu