SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne HAJDUCZEK

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. 1 Maja 10
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 13 68

Opis

Naszym Gościom oferujemy nocleg w małym jednopiętrowym budynku, w którym znajdują się trzy pokoje 2-osobowe. Jeden z pokoi posiada własną łazienkę, natomiast dwa pozostałe węzeł sanitarny.

Na terenie naszej posesji znajduje się miejsce na zaparkowanie samochodu. Naprzeciwko domku znajduje się restauracja. Pokoje Gościnne HAJDUCZEK znajdują się w centrum uzdrowiska. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. 1 Maja 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu