SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne POMAJA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sikorskiego 17
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 667 043 065

Opis

Nasz obiekt swoim Gościom oferuje noclegi w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami, balkonami, niezależnym wejściem oraz parkingiem. Wszystkie nasze pokoje wyposażyliśmy standardowo. Do Państwa dyspozycji posiadamy także dobrze wyposażony aneks kuchenny z małą jadalnią.

Naszym Gościom udostępniamy także komputer oraz Internet. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Sikorskiego 17 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu