SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne Parkowa

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Okrzei 10
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 608 630 219

Opis

Nasz obiekt leży przy trasie dojazdowej do Błędnych Skał i Szczelińca. Stanowi także doskonałe miejsce do zwiedzania urokliwych zakątków Czech (Nachod, Skalne Miasto – Adrspach, Praga).

Naszym Gościom oferujemy dwa bliźniacze pokoje o maksymalnej pojemności dla 4 osób. Nasze pokoje wyposażone zostały w TV, Wi-Fi, aneks kuchenny bez możliwości gotowania oraz łazienkę przynależącą do jednego pokoju.

Dla każdego pokoju zapewniamy także miejsce parkingowe na terenie posesji. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Okrzei 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu