SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat Nad Potokiem**

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nad Potokiem 26
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 44 31
kom.: 506 134 626
http://www.nad-potokiem.pl/

Opis

Nasz pensjonat znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Jednorazowo możemy przyjąć 45 osób tym samym stwarzając warunki do pobytu dla grup zorganizowanych i indywidualnych, a także rodzinnych. Na każdym piętrze naszego pensjonatu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia – do szybkiego przygotowania posiłków. Dodatkowo posiadamy także restaurację.

Teren naszego pensjonatu jest w całości ogrodzony i oświetlony, z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Każdy z naszych pokoi posiada własną łazienkę oraz TV-Sat. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Nad Potokiem 26 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu