SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Arizona City

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słone 57
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 602 434 796
http://www.arizonacity.pl/

Opis

Nasz pensjonat swoim Gościom oferuje miejsca w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych, a także 2-osobowe apartamenty. Nasze pokoje są funkcjonalne i nowocześnie urządzone. Na wyposażeniu jest telewizor oraz satelita. Każdy z naszych pokoi posiada także pełen węzeł sanitarny oraz czajnik elektryczny. Nasi Goście mają również dostęp do lodówki i możliwość korzystania z Wi-Fi.

Nasz pensjonat oferuje swoim Gościom także łatwą, szybką, bezpieczną i przyjemną naukę jazdy na nartach na wszystkich stopniach zaawansowania. W naszym obiekcie mogą Państwo także przejść szkolenie w jeździe konnej Styl West. Mogą Państwo  nas również zdawać na Jeździecką Odznakę Turystyki Górskiej Styl West i Odznakę Polskiej Ligi Western i Rodeo. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Słone 57 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu