SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ośrodek Wypoczynkowy AGAT

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słowackiego 14
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 18 87
kom.: 531 238 818
http://agat-kudowa.pl/

Opis

Zaletą naszego ośrodka jest bardzo korzystne położenie w ślepej uliczce pełnej zieleni między skrajem i centrum miasta. Ośrodek Wypoczynkowy AGAT leży na wzniesieniu otoczony cudowną zielenią, gdzie mogą Państwo spacerować i rozkoszować się wolną naturą. W niedaleko położonym Parku Zdrojowym (300 m od naszego obiektu) mogą Państwo wykorzystać siły natury tryskające ze źródeł naszego zdroju, urzec dusze i wypocząć. W kilka minut od naszego ośrodka dotrą Państwo także do centrum miasta, gdzie czeka na Państwa wiele różnorodnych atrakcji.

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Słowackiego 14 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu