SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ośrodek Wypoczynkowy WRZOS

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. 1 Maja 52
57-350 Kudowa Zdrój

tel./fax.: 74 866 13 21
kom.: 695 388 268

Opis

Nasz ośrodek dysponuje blisko 60 miejscami noclegowymi w pokojach 3-, 4- oraz 5-osobowych z łazienkami i TV lub z podstawowym węzłem sanitarnym i TV. Umożliwiamy Państwu także korzystanie z sali głównej będącej idealnym miejscem do wieczorków tanecznych, karaoke oraz dyskotek dla dzieci i młodzieży.

Na terenie naszego obiektu znajdują się wydzielone miejsca parkingowe, miejsce na grilla i ognisko oraz duża altana. Posiadamy także prywatne, niezależne boisko do piłki plażowej, a także duży zarybiony staw. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. 1 Maja 52 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu