SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Schronisko PTTK „Na Szczelińcu”

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Karłów 9
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 662 91 27
http://naszczelincu.pl/

Opis

Nasze schronisko dysponuje 38 miejscami noclegowymi (poza sezonem 43 miejscami) w standardzie turystycznym – są to pokoje wieloosobowe bez łazienek. W pokojach 6- i 10-osobowych znajdują się łóżka piętrowe, natomiast w 2- i 4-osobowych łóżka pojedyncze. Wspólne łazienki znajdują się na parterze i piętrze budynku.

Naszym Gościom do dyspozycji oddajemy także bufet, który oferuje pełne wyżywienie i miłą obsługę. Mogą w nim Państwo zakupić śniadania, obiady i obiadokolacje, zimne i gorące napoje, gorącą czekoladę, grzane wino, słodycze oraz pamiątki. 

Lokalizacja

Karłów, Kudowa Zdrój
Karłów 9 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu