SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Agroturystyka Jesionowscy

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 95
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 23 85
kom.: 790 540 929

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
- pokoje 2- lub 4-osobowe z łazienkami,
- pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe ze wspólnymi łazienkami,

Tuż obok naszego obiektu istnieje możliwość organizacji grilla lub ogniska nieopodal lasu i szumiącej rzeczki. Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy gokarty na pedały, huśtawki oraz mnóstwo wolnej przestrzeni do gry w piłę nożną, badmintona, siatkówkę i inne. Jeśli tylko Państwo zechcą pokażemy Wam nasze zwierzęta: psy, koty, zwierzęta hodowlane. Mogą Państwo także sprawdzić swoje umiejętności gospodarskie. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kościuszki 95 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu