SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domek pod Świerkami

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Leśna 18
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 865 50 14
kom.: 661 887 845
http://www.kudowa-domekpodswierkami.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 2 pokoje 2-osobowe z balkonami oraz 3 apartamentowe domki z osobnym wejściem. Apartamenty posiadają dwie sypialnie, aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienkę.

Dodatkowo dysponujemy także placem zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, huśtawkami oraz 2 trampolinami. Na terenie naszego obiektu znajduje się miejsce do grillowania. W okresie letnim posiadamy basen rekreacyjny. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpłatny parking. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Leśna 18 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu