SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Czerwona Woda

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Karłów 18
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 871 21 63
tel.: 74 662 91 55
kom.: 693 552 763
kom.: 665 355 555
http://czerwonawoda.com/

Opis

Nasz dom składa się z dwóch niezależnych kondygnacji wyposażonych w osobne wejścia, własne trawniki oraz tarasy z grillami. Każda kondygnacja posiada 6-8 miejsc noclegowych. Na każdej z kondygnacji znajdą Państwo salon ze stylowym piecykiem, dwie sypialnie, łazienkę, dodatkową drugą toaletę oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy ogrodzoną posesję posiadającą obszerne miejsce do parkowania, ogniskowy kącik z paleniskiem, ławkami oraz huśtawki, piaskownice, itd. 

Lokalizacja

Karłów, Kudowa Zdrój
Karłów 18 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu