SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domek na Słonecznej

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słoneczna 11
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 743 000 191
http://www.domek.wkudowie.pl/

Opis

Każda część domku może pomieścić od 2 do 4 osób. Posiadają one niezależne wejścia prosto z ogrodu. Na wyposażeniu każdej części znajdują się lodówki, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne, telewizory, komplet naczyń oraz Internet Wi-Fi.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy ogród z grillem oraz miejscem do biesiadowania. Obok domku znajduje się bezpieczny parking. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Słoneczna 11, 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu