SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Sudeckie Chaty

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 10
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 11 17
http://www.sudeckiechaty.pl/

Opis

Każdy z naszych domków składa się z pokoju dziennego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym oraz trzema sypialni. Jeden domek może pomieścić nawet do 10 osób.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się boisko sportowe, miejsce na ognisko oraz zadaszony grill. Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy plac zabaw oraz przejazdy na kucykach „Kuba” i „Max”. W wolierach trzymamy ozdobne kurki, bażanty i króliczki. Wielką atrakcją naszego gospodarstwa są wolno chodzące pawie.

Dodatkowo na terenie naszego gospodarstwa wybudowaliśmy Smażalnie Ryb oraz łowisko. Klimatyczne wnętrze smażalni oraz atmosfera panująca w środku sprawia, że posiłki spożywane u nas są pożywieniem dla ciała jak i dla ducha. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kościuszki 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu