SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domek na skale

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 162
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 731 666 112
http://www.domeknaskale.com.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 4 apartamenty 3- i 6-osobowe z łazienkami oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem, w których wypocząć może 18 osób. Łazienki w apartamentach są obszerne z toaletą, umywalką i nowoczesną kabiną prysznicową z hydromasażem. W każdym apartamencie znajduje się telewizor LCD z telewizją cyfrową.

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy salę kominkową, w której mogą Państwo miło i ciekawie spędzić wolny czas. Nasza sala została utworzona w wykutej skale, jej niepowtarzalny wygląd sprawia, że jest jedyną tego rodzaju atrakcją w regionie. Na terenie obiektu posiadamy także miejsce na ognisko. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kościuszki 162 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu