SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Leśniczówka

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słoneczna 40
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 46 02
kom.: 605 828 173
kom.: 603 981 733
http://www.kudowa-perelka.pl/lesniczowka/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy apartamenty rodzinne. Jeden z apartamentów składa się z 3 pokoi, natomiast drugi jest dwupokojowy. W każdym apartamencie znajduje się łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz TV.

Teren naszego obiektu jest ogrodzony. Na terenie obiektu znajduje się kort do tenisa ziemnego, z którego mogą Państwo korzystać. Do Państwa dyspozycji jest także grill, altana z widokiem na Kudową Zdrój, tablica do kosza oraz huśtawka. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Słoneczna 40 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu