SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Apartament u Wioli

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Zdrojowa 33A
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 78 866 569

Opis

Nasz apartament składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, a także WC. Jest on w pełni wyposażony i posiada również dwa balkony.

W pobliżu naszego apartamentu znajdują się restauracje, bary oraz sklepy. Stąd mają Państwo także blisko do Zieleńca, najlepszego kurortu narciarskiej na Dolnym Śląsku, a także do rezerwatu Gór Stołowych. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Zdrojowa 33A , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu