SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Apartament "3 Gwiazdy"

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kombatantów 4a
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 27 12
kom.: 669 691 229
http://www.3gwiazdy.eu/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwupokojowe studio wyposażone w meble z naturalnego drewna z ładną łazienką, TV i Internetem dla trzech lub czterech osób. W holu znajduje się kącik kuchenny z lodówką i czajnikiem oraz naczyniami i wyposażeniem pozwalającym przygotować zimne posiłki.  

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Kombatantów 4a , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu