SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Apartamenty TAMARYSZEK

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Lubelska 4
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 519 554 066

Opis

Naszym Gościom oferujemy 2 apartamenty (2+2) z niezależnym wejściem, łazienką i aneksem kuchennym oraz TV i Internetem. Jeden z apartamentów posiada jeden pokój, natomiast drugi dwa.

Dodatkowo naszym Gościom udostępniamy bezpłatny parking przy posesji, ogród z miejscem do grillowania, leżaki oraz rowery. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Lubelska 4 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu