SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa Pod Gwiazdami

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słowackiego 4
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 71 344 82 48
fax.: 71 344 82 48
kom.: 697 094 500

Opis

Willa Pod Gwiazdami to kameralny obiekt z restauracją utrzymane w stylu Art Deco mieszcząca się w budynku z początków XX wieku, w ukrytym w głębi parku w centrum uzdrowiskowym Kudowy Zdroju. Naszym Gościom oferujemy 17 komfortowych, stylowo urządzonych pokoi 1-, 2- oraz 3-osobowych. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w TV LCD, nowe meble, Internet Wi-Fi. Część naszych pokoi posiada mini lodówki. W łazienkach znajdują się suszarki do włosów oraz ręczniki kąpielowe. Na korytarzu znajdują się ogólnodostępne czajniki bezprzewodowe.

W naszej restauracji serwujemy domowe posiłki:
- śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
- obiadokolacje serwowane do stolika.

Posiadamy także nowoczesne zaplecze konferencyjne na 40 miejsc wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny. Sala konferencyjna połączona jest z tarasem letnim.

Willa Pod Gwiazdami posiada także saunę fińską, łaźnię turecką, kąpiele perełkowe, masaże, które pozwalają dodatkowo na pełen relaks i odnowę biologiczną. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Słowackiego 4 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu