SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa Pod Różami

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Okrzei 23
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 27 37
kom.: 607 337 357
kom.: 693 923 999
http://www.podrozami.wkudowie.pl/

Opis

Odległość od głównej ulicy i bliskość lasu pozwala na odpoczynek w warunkach wyjątkowej ciszy i spokoju. Oferujemy Państwu budynek ogrodzony wraz z parkingiem, otoczony ogrodem i lasem Parku Narodowego Gór Stołowych. Za willą znajduje się piękny punkt widokowy z możliwością skorzystania z grilla i ogniska. W pobliżu znajdują się dwa łowiska pstrąga. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój
ul. Okrzei 23 , 57-350 Kudowa Zdrój

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu